Középiskolások hete - nyári tábor, jelentkezés

2018. április 17, kedd

Kedves Középiskolás diákok!

2018. július 1-6. között kerül megrendezésre Karunkon a „Középiskolások hete” elnevezésű, egyhetes nyári orientációs tábor. Az eseményre 9-13. évfolyamos középiskolás diákokat várunk, akik érdeklődnek az általános orvos-, fogorvos-, gyógyszerésztudományi képzés, valamint az orvosi biotechnológia képzés iránt.

Az egyhetes program során a résztvevők ismeretterjesztő előadásokat hallgathatnak, kísérleteket végezhetnek, bepillantást nyerhetnek laboratóriumaink, intézeteink, klinikai osztályaink munkájába. A délutáni, esti órákban a felsőbb éves hallgatóink által szervezett programok – Quiz Night, városi vetélkedő – sora várja a vállalkozó szellemű résztvevőket.

A tábor lezárását követően a hallgatók igény szerint továbbra is tarthatják a kapcsolatot Karunkkal, hallgatói mentoraink révén.  Az érdeklődőknek lehetőségük lesz bekapcsolódni a tehetséggondozó programjainkba is.

A táborban való részvétel díja 25000 forint, mely tartalmazza a napi háromszori étkezést (reggeli, ebéd, vacsora), igény esetén a szállást, valamint a programokon való részvételt.

Szállást azon jelentkezők számára tudunk biztosítani, akik ezt az igényüket a jelentkezési lapon, a jelentkezési határidőig ezt jelzik.

Jelentkezés az alábbi linken található űrlap kitöltésével lehetséges

Figyelem! - A tábor létszáma jelenleg betelt! Aki a mai napotól (2018. május 28.) regisztrál  városlistára fog kerülni, a regisztrációs időpont sorrendjében. Abban az esetben, ha valaki a már regisztrált résztvevők közül lemondja  a táborban való részvételt, a várólistán szereplő, soron következő jelentkező számára értesítést küldünk.

A táborba való jelentkezésről a linken található űrlap kitöltése után autómatikus válaszlevelet kap minden jelentkező.

A tábor díjának befizetése: 2018. június 11-25 között lehetséges majd. Az erről szóló részletes tájékoztatót, és információt 2018. július 11-én minden jelentkező számára a jelentkezési lapon megadott e-mail címre fogjuk elküldeni.

Felhívjuk minden kedves érdeklődő figyelmét, hogy a jelentkezést akkor tekintjük véglegesnek, amikor a regisztrációs válaszlevélben megadott bankszámlaszámra megtörtént a tábor díjának az átutalása  2018. június 11-25 között,  és az erről szóló bizonylatot a tm@aok.pte.hu e-mail címre elküldték számunkra.

Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Ha kérdésed van a táborral kapcsolatban azt a tm@aok.pte.hu e-mail címen vagy a 72/536-001/31129-es telefonszámon felteheted.

Addig is kövess minket a Facebookon, hogy minden információról azonnal értesülhess.